czw., 28 maj

|

Webinar

Jak skutecznie zakomunikować zmiany?

Webinar, który pokaże Ci możliwości zwiększania siły przekonywania i trwałego zaszczepiania ważnych informacji w pamięci Twoich odbiorców.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Jak skutecznie zakomunikować zmiany?

Czas i lokalizacja

28 maj 2020, 21:00 – 22:00

Webinar

O wydarzeniu

Dziś większość z nas - szefów, przedsiębiorców, menadżerów - ma świadomość, że najbliższe miesiące będą wymagały sprawnego przeprowadzenia wielu zmian

Nie od dziś wiadomo, że na etapie planowania Excel i PowerPoint wytrzymują wszystko, jednak skuteczność realizacji zależy od ludzi. Od tego czy chcą oraz wiedzą co i jak mają zrobić. Niby proste, jednak zdecydowana większość pracowników nie zna i nie rozumie strategii swojej firmy. Z tego samego powodu większość zmian kończy się mówiąc eufemistycznie „umiarkowanym sukcesem”.    

Jak zatem skutecznie zakomunikować plan wyjścia firmy / działu z kłopotów, aby, pomimo oczywistych trudność i wyrzeczeń, zaangażować ludzi do działania? Jak sprawić, by zrozumieli bez przekłamań co mamy na myśli i zapamiętali to, co najważniejsze? Jak sprawić, by uwierzyli, że to jest możliwe, gdy są przekonani, że jest odwrotnie?

Na te pytania postaram się odpowiedzieć podczas tego webinaru. 

Zapraszam! 

Dariusz Dobrzyniecki

 

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. Organizatorem webinaru jest Persona Global Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Teligi 5/8., wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000324315. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 7010176477. REGON: 141773833. Opłacony kapitał zakładowy: 5000,00 PLN, zwana dalej "PGP".

2. Uczestnikiem spotkania może zostać pełnoletnia osoba, która osobiście wypełni formularz zgłoszenia, zwana dalej „Uczestnikiem”.

3. Warunkiem udziału w webinarze jest wypełnienie formularza zgłoszenia na stronie www.storytelling-for-leaders.pl, nie później niż na 1 godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Wypełnienie formularza zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją niniejszych Warunków uczestnictwa.

4. O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność zgłoszeń. PGP zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia w danym terminie, jeżeli: 

a) lista uczestników będzie już zamknięta,

b) w przypadku nie zgłoszenia się minimalnej liczby osób.

5. PGP zastrzega sobie prawo do odwołania webinaru na 24 godziny przed zaplanowanym terminem.

6. Wypełniając formularz Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Persona Global Polska Sp. z o.o. swoich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszenia w postaci imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mu/jej informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Persona Global Polska Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. 

Bilety

Cena

Ilość

Suma

 • Free

  PLN 0

  Ten darmowy bilet umożliwi Ci udział w webinarze.

  PLN 0

  0

  PLN 0

Suma

PLN 0

Udostępnij to wydarzenie